رامشیر بی درد سر
امام علی (ع) : از کار خیر خودداری مکن هر چند کسی قدر آن را نداند. 
 

سالروز میلاد نگین نبوت،ختم رسالت،پیام آور صلح و عدالت حضرت

  محمد مصطفی (ص)بر همشهریان عزیز مبارک باد.

[ شنبه سی ام بهمن 1389 ] [ 11:51 ] [ بهنام شریفی ]

 

    مردم ولايتمدار رامشیر بعد از برگزاری نماز دشمن شکن جمعه، بار ديگر حمايت خود را از قيام مردم منطقه و به ويژه مصر كه با الگو قرار دادن انقلاب اسلامي مي‌رود تا طومار فرعونيان زمان را در هم بپيچد اعلام داشته و رساترين پاسخ به اقدامات رذيلانه و تبليغات پوچ و دروغين رسانه‌هاي آمريكا، انگليس، اسرائيل غاصب و هم پيمانانشان را پيروي كامل از فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي و حفاظت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و ادامه راه شهيدان گرانقدر راه استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي مي‌دانند.

   خاطرنشان می شود حضور فرهنگیان رامشیر در این تظاهرات بسیار چشمگیر بود.

 

[ شنبه سی ام بهمن 1389 ] [ 11:45 ] [ بهنام شریفی ]

 

    تجمع اعتراض آميز فرهنگيان رامشير در اداره آموزش وپرورش رامشير روز پنج شنبه مورخ 28/11/89 با حضور رئيس و معاونين و كاركنان اداره آموزش و پرورش رامشير،در محل سالن اداره آموزش و پرورش رامشير برگزار گرديد.

در اين تجمع فرهنگيان رامشير ضمن محكوميت امريكا و اسرائيل به عنوان طراحان اصلي جنجال 25 بهمن ماه و همراهي سرکردگان اين آشوب در 25 بهمن ماه، حمايت و تبعيت مجدد خود را با امام و رهبري اعلام نمودند.

   آقاي پژوهش رئيس اداره آموزش و پرورش رامشير ضمن تشكر از حضور انقلابي فرهنگيان ، اين حضور را  نشانه ي همراهي و تبعيت كامل از رهبري دانست. وي با اشاره به وقايع اخیر در كشورهاي اسلامي آن را تحقق وعده ي الهي و نمادي از صدور انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های امام راحل دانست.

 

   وي با اشاره به نفوذ بعضي از عوامل فريب خورده در بين جامعه لزوم هوشياري جامعه فرهنگي رامشير را به عنوان يك وظيفه ي شرعي والهي دانست.

   رئيس اداره آموزش و پرورش رامشير سكوت در برابر توهين بعضي از عناصر به نظام و انقلاب و امام و رهبري را مخالف اسلام و قرآن دانست.

   در پايان اين تجمع فرهنگيان رامشير با امضاء طوماري ضمن حمايت مجدد از نظام و انقلاب و رهبري حركت فريب خوردگان در 25 بهمن ماه سال جاري را محكوم كردند.  

 

[ شنبه سی ام بهمن 1389 ] [ 11:38 ] [ بهنام شریفی ]

 

    جلسه ی مجمع دانش آموزی رامشیر با حضور اکثر اعضا و چند مهمان برگزار گردید.

   موضوع این جلسه دهه ی فجر جذب دانش آموزان به سمت فعالیت ها و تأثیرات مثبت فعالیت ها بروی دانش آموزان بود.

   اعضای حاضر در این جلسه خانمها:محدثه بهوندی،امل موسوی،سنا حیدری،افسانه شریفی،فریده حمدی،فاطمه حمید،زهرا هندیجانی،زهرا نوذری و زینب هندیجانی.

   مهمانان جلسه: آقایان قنواتی و موسوی از سازمان دانش آموزی و کانون وحدت،فاطمه شریفات،الهام زرگانی،ماجده زرگانی،سلیمه قیم پور،زینب بدری،نرگس گردی و فاطمه خالدی

 

     

[ چهارشنبه بیست و هفتم بهمن 1389 ] [ 12:10 ] [ بهنام شریفی ]
 

 

   تیم ورزشی مشت زنی شهرستان رامشیر در تورنومنت ماهشهر به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

در این دوره مسابقات تیم میزبان به قهرمانی رسید.

 

 

[ چهارشنبه بیست و هفتم بهمن 1389 ] [ 10:31 ] [ بهنام شریفی ]
 

    در مراسمی در روز دوشنبه 25/11/89 در دبیرستان شهید حسنی با حضور مسئولین ،دبیران و اولیاء از دانش آموزان حائز رتبه های برتر امتحانات نوبت اول و سایر دانش آموزان تلاشگر این دبرستان با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

[ چهارشنبه بیست و هفتم بهمن 1389 ] [ 9:25 ] [ بهنام شریفی ]
 

   بیست و دوم بهمن امسال حال و هوای دیگری داشت.حضور عاشقانه مردم به گونه ای بود که همگان به عظمت و شکوه حضور مردم اعتراف نمودند.

مردم ولایت مدار رامشیر در این حضور غیرتمندانه علاوه بر تجدید بیعت با آرمان های امام و انقلاب و رهبری، خوشحالی خود را از سقوط طاغوتی دیگر در این یوم الله اعلام نمودند.

فرار حسنی مبارک از صحنه سیاسی مصر حیرت و سردر گمی اسرائیل در از دست دادن هم پیمان خود در منطقه در چنین روزی، خجستگی این روز را دو چندان نمود تا امت اسلام یک گام دیگر به یکپارچگی خود نزدیک تر گردد.

[ سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 ] [ 15:28 ] [ بهنام شریفی ]
 

    جشنواره سرود دخترانه اداره آموزش و پرورش شهرستان رامشیر روز سه شنبه مورخ ۲۶/۱۱/۸۹ با شرکت دبیرستانهای دخترانه حجاب، زکیه، رشد و شهدا به میزبانی هنرستان زکیه برگزار گردید که طبق نتایج اولیه دبیرستان حجاب بیشترین امتیاز را کسب نموده است.

   همزمان با این جشنواره، جشنواره تئاتر دانش آموزی نیز برگزار گردید.

[ سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 ] [ 15:16 ] [ بهنام شریفی ]

   

   در مراسمی در روز دوشنبه 25/11/89 در دبیرستان شهید حسنی با حضور مسئولین ،دبیران و اولیاء از دانش آموزان حائز رتبه های برتر امتحانات نوبت اول و سایر دانش آموزان تلاشگر این دبرستان با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

[ سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 ] [ 14:43 ] [ بهنام شریفی ]

 

   مسابقات سرود محلی کانونهای فرهنگی تربیتی خوزستان به میزبانی بندرامام خمینی روز دوشنبه 25/11/89 برگزار میشود.در این دوره از مسابقات گروه سرود کانون فرهنگی تربیتی وحدت شهرستان رامشیر با مربیگری علی حمیداوی به اجرای سرود محلی به زبان عربی پرداخت. نتیجه ی این مسابقات پس از بررسی داوران از سوی معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام خواهد شد. 

[ دوشنبه بیست و پنجم بهمن 1389 ] [ 17:26 ] [ بهنام شریفی ]
 

     امید آلبوغبش ووشوکار وزن 60 کیلوی تیم اعزامی رامشیر به مسابقات انتخابی تیم ملی، با کسب مقام سوم این مسابقات به اردوی تیم ملی جوانان، انتخابی مسابقات جهانی چین راه یافت.

   این مسابقات هم اکنون در استان البرز در حال پیگیری است که سرپرستی تیم 9 نفره رامشیر بر عهده نایب قهرمان قهرمان جهانی جوانان چین، فرشاد عربی می باشد.

   حکیم شریفی دیگر قهرمان رامشیری، در صورت کسب مدال در مسابقات امروز نیز راهی اردوی تیم ملی خواهد شد.

   محمدرضا هندیجانی نیز به دلیل مصدومیت، از شانس کمی برای کسب سهمیه برخوردار است.

 

 

[ دوشنبه بیست و پنجم بهمن 1389 ] [ 17:23 ] [ بهنام شریفی ]
 

   صبح روز دوشنبه جشنواره آشپزی در محل هنرستان شهدا برگزار گردید.

   در این جشنواره که با رویکرد محلی و سنتی، بهداشتی و تزئینات برگزار گردید،پس از بررسی داوران از میان حدود 30 نوع غذای پخته شده به پنج نفر از آشپزان برتر این جشنواره از سوی سازمان دانش آموزی رامشیر هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.

   غذاهای منتخب محلی عبارتتد از: ماهی شکم پر،گِمنه(بلغور گندم)، اشکنه، مگشّد(ته چین ماهی) و نان گُدگُدو(از گیاهان خوراکی منطقه رامشیر) 

[ شنبه بیست و سوم بهمن 1389 ] [ 13:8 ] [ بهنام شریفی ]
 

   َهنرستان دخترانه کاردانش شهدای رامشیر با همکاری سازمان دانش آموزی رامشیر نمایشگاه معرفی رشته های کاردانش را برگزار کردند.

   این نمایشگاه بمناسبت دهه ی فجر در محل سالن هنرستان شهدا با ارائه کارهای دستی و هنری هنرآموزان برگزار میگردد.

   این نمایشگاه در طول دهه ی فجر دایر می باشد.

[ شنبه بیست و سوم بهمن 1389 ] [ 13:1 ] [ بهنام شریفی ]
 

   راهیابی آقای اسماعیل شریفات به تیم ملی

ایران و افتخار آفرینی مجدد ایشان را به مردم

رامشیر تبریک عرض می گوییم.

[ جمعه بیست و دوم بهمن 1389 ] [ 18:31 ] [ بهنام شریفی ]
 

   صبح روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه تصادفی در محور اهواز-رامشیر در تقاطع روستای رمیله رخ داد.در این تصادف که بر اثر سبقت غیر مجاز یک موتورسیکلت و انحراف به چپ و برخورد با کامیون صورت گرفت، متأسفانه دو راکب موتورسوار بر اثر شدت برخورد درجا جان دادند تا باز هم آمار کشته شدگاه این مسیر بالاتر و بی شمارتر گردد.

[ یکشنبه هفدهم بهمن 1389 ] [ 16:29 ] [ بهنام شریفی ]

 

جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع شهید چراغزاده برگزار شد.در این جشن که آقای پژوهش و آقای رحیمی نیز حضور داشتند, از دانش آموزان برتر این مجتمع با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد.

 

[ یکشنبه هفدهم بهمن 1389 ] [ 16:27 ] [ بهنام شریفی ]

 

 

 

 

   جلسه ی توجیهی اردوی دوست داران ولایت با حضور همه اعزام شوندگان و آقای رحیمی معاون پرورشی اداره و آقای قنواتی رئیس سازمان دانش آموزی در محل هنرستان شهدائ برگزار گردید.در این جلسه اهداف برگزاری این اردو و مسایل مربوط به این اردوی معرفی شد.

   این اردو به مقصد قم و در تاریخ 16/11/89 انجام می گیرد.

[ یکشنبه هفدهم بهمن 1389 ] [ 16:24 ] [ بهنام شریفی ]
 

   هنرستان دخترانه کاردانش شهدای رامشیر با همکاری سازمان دانش آموزی رامشیر نمایشگاه معرفی رشته های کاردانش را برگزار کردند.

   این نمایشگاه بمناسبت دهه ی فجر در محل سالن هنرستان شهدا با ارائه کارهای دستی و هنری هنرآموزان برگزار میگردد.

   این نمایشگاه در طول دهه ی فجر دایر می باشد.

[ یکشنبه هفدهم بهمن 1389 ] [ 16:22 ] [ بهنام شریفی ]
PDF  |چاپ |  

   همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، زنگ انقلاب با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش و همه مسئولین و نهادهای مختلف در سرتاسر مدارس رامشیر نواخته شد تا برنامه های پیش بینی شده برای این دهه ی عظیم آغاز گردد.

   آقای پژوهش ریاست محترم اداره بهمراه معاونت محترم پرورشی و ریاست سازمان دانش آموزی رامشیر و سایر کارشناسان اداره در دبیرستان جابربن حیان حاضر شدند و از نزدیک شاهد برنامه های دانش آموزی بزرگداشت این ایام و نیز ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) بودند.

 این مراسم با حضور دانش آموزان دبیرستان های جابربن حیان و دبیرستان شهید مطهری بهمراه معلمان این دو دبیرستان با اجرای برنامه هایی همچون سرود همگانی خمینی ای امام و اجرای گروه های سرود این دو دبیرستان و سخنرانی امام جمعه شهرستان حجت الإسلام سلمانپور برگزار شد

[ یکشنبه هفدهم بهمن 1389 ] [ 16:17 ] [ بهنام شریفی ]
 
   روز چهارشنبه مورخ ۶/۱۱/۸۹ با حضور ائمه ی جماعات مدارس رامشیر و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش رامشیر  در محل نمازخانه ی اداره ی آموزش و پرورش رامشیر برگزار شد.

 در این مراسم آقای رحیمی معاون پرورشی و تربیت  بدنی اداره ی آموزش  و پرورش رامشیر ضمن  تشکر از حضور ائمه در مدارس و اقامه ی نماز جماعت٬ اقامه ی این فریضه ی الهی در مدارس را مهمترین رسالت  حوزه ی پرورشی در آموزش و پرورش دانست . ایشان در ادامه  با اشاره به واریز سرانه ی نماز در مدارس از ائمه ی جماعت خواست در امر هزینه ی سرانه ی نماز بامدیران همکاری نمایند. در ادامه ی این مراسم  تعدادی از ائمه ی جماعت  به بررسی راهکارهای اقامه ی با شکوه تر نماز در مدارس پرداختند.

[ پنجشنبه هفتم بهمن 1389 ] [ 14:55 ] [ بهنام شریفی ]

چهل روز از بریده شدن سر حسین می گذرد و مردم باز هم برای سوگواری به خیابان ها آمده اند.رامشیر روز سه شنبه مورخ ۵/۱۱/۸۹ شاهد حرکت هیئت ها و عزاداری آنها در خیابان های خود بود.

پس از آن همه هیئتها ی عزاداری در محل مسجد امام خمینی (ره) تجمع کرده ٬ازیارت اربعین توسط مداح ارجمند محمد علی قنوانی قرائت شد در ادامه حضرت حجت اسلام والمسلمین  محمدی در خصوص اهمیت  زیارت اربعین مطالبی را بیان فرمودند .در پایان همه بر سر سفره حسینی اطعام شدند. این عزاداری به منظور گرامیداشت مقام ابا عبد الله حسین (ع) برگزار گردید تا همه بدانند خون حسین خشک شدنی نیست.

 

[ پنجشنبه هفتم بهمن 1389 ] [ 14:53 ] [ بهنام شریفی ]
 
   در روز دوشنبه مورخ ۴/۱۱/۸۹ در کتابخانه شهید مطهری رامشیر مراسم سوگواری برگزار گردید.

در این مراسم جمعی از هنرمندان گروه تئاتر رامشیر دست به دست هم داده و واقعی دردناک کربلا را به تصویر کشیدند.این مراسم به منظور آشنایی بیشتر مردم با واقعه ی خونین کربلا بوده و مردم با حضور گرم خود در این مراسم عشق خود را به ابا عبد الله الحسین ابراز نمودند.

این تئاتربا کارگردانی وسرپرستی آقای علی پوریان به روی صحنه رفت.

 

[ پنجشنبه هفتم بهمن 1389 ] [ 14:51 ] [ بهنام شریفی ]
 
   روز چهارشنبه مورخ ۶/۱۱/۸۹ با حضور علاقمندان و فرهنگ دوستان و فرهیختگان رامشیر همایش بررسی نقش امیر کبیر در عصر قاجار برگزار شد .در این همایش ابتدا مهندس احسانی نیا فرماندار رامشیر امیر کبیر را از شخصیتهای  ماندگار ایران در عصر قاجاریه دانست.در ادامه خانم عموری کارشناس ارشد تاریخ و سخنران این همایش به نقش آفرینی امیر کبیر در حوزه های سیاسی و دینی و اصلاحات ساختاری در عصر قاجاریه اشاره کرده او را ناجی ایران در این عصر دانست .خانم عموری در ادامه به قش امیر کبیر در قطع دست بیگانگان از کشور به عنوان اقدامی شجاعانه در آن دوران  یاد کرده  او را آغازگر پیشرفت و توسعه ی علمی و اقتصادی و صنعتی ایران در عصر قاجار دانست. در پایان این جلسه خانم عموری  به پرشسهای تعدادی از حاضرین در جلسه پاسخ دادند.
[ پنجشنبه هفتم بهمن 1389 ] [ 14:50 ] [ بهنام شریفی ]
 
    روز یکشنبه مورخ۴/۱۱/۸۹ در روستای عوده از توابع شهرستان رامشیر فردی به دلیل اعتیاد به شیشه با سلاح سرد پدر خویش را به قتل رساند.

 

[ دوشنبه چهارم بهمن 1389 ] [ 12:38 ] [ بهنام شریفی ]
 

   برنامه های بهمن ماه اصناف با همکاری بازرگانی وفنی وحرفه ای شهرستان رامشیر:

۱ـ آموزش قانون نظام صنفی.

۲ـ آموزش جوشکاران.

۳ـ تعمیر موبایل.

۴ـ برق خودرو.

۵ـ آموزش بهداشت سلامت.

۶ـ آموزش هیئت مدیره ها.   

 

[ یکشنبه سوم بهمن 1389 ] [ 11:26 ] [ بهنام شریفی ]
 
   روابط عمومی  اتحادیه اصناف و بازرگانی شهرستان رامشیر برنامه های اجرایی خود را در دهه مبارک فجر اعلام نمودند.

۱ـ نصب پلاکارد و تراکت در سطح بازار

۲ـ پذیرایی در روز ۲۲ بهمن

۳ـ حضور اصناف و بازاریان در راهپیمایی ۲۲بهمن و شرکت در نماز جمعه

۴ـ حضور اصناف در روز پنج شنبه ۲۱ بهمن در گلزار شهدا انقلابی در سطح بازار

[ یکشنبه سوم بهمن 1389 ] [ 11:16 ] [ بهنام شریفی ]
 
   جمعه شب مورخ ۱/۱۱/۸۹ در آستانه ی فرا رسیدن اربعین حسینی و با حضور جوانان و نوجوانان  رامشیر مراسم عزاداری و نوحه خوانی  از سوی هیئت حضرت ابوالفضل العباس (ع) در مسجد باب الحوائج(ع) رامشیر برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به آیه ی شریفه ی   قل لا اسئلکم علیه اجرا الا الموده فی القربی به تفسیر و بررسی این آیه ی شریفه پرداخت. ایشان محبت و دوستی اهل البیت (ع) را شرط قبول دین از هر مسلمانی دانست و عمل به معرفت ایشان را لازمه ی قبولی اعمال مسلمین دانست. در ادامه ی این مراسم حاج سید رضا نبوی از مداحان اهل البیت (َع) به ذکر مصایب و مناقب  کاروان حسینی پرداخت. در پایان مراسم  نیز مراسم سینه زنی با مداحی برادر شریفات برگزار شد.

[ شنبه دوم بهمن 1389 ] [ 16:24 ] [ بهنام شریفی ]
 
   تاکسی داران شهرستان رامشیر امروز اعتصاب سراسری کردند.آنان علت این اعتصاب را کرایه های پائین و قیمت آزاد بنزین معرفی نموده اند و اعلام داشتند که تا تغییر نرخ کرایه ها این اعتصاب را ادامه خواهند داد.

 

   شهرداری رامشیر و شورای شهر در واکنش به این اعتصاب، ۳ دستگاه مینی بوس را در دو خط مستقر نموده اند به مردم سرویس رایگان ارائه می دهند.

   حاج جاسم مقدم دبیر شورای شهر رامشیر در پاسخ به سئوالات خبرنگار پانا گفت: این اعتصاب برای مطالبات خارج از قانون صورت گرفته است. چرا که نرخ کرایه ها قبل از هدفمندی ۱۲۵ تومان بوده که طبق اساسنامه باید ۱۵ درصد افزایش می یافت که ما ۲۰درصد افزایش دادیم و نهایتاً کرایه ها به ۱۵۰ تومان رسید.

   وی در پاسخ به این سوال که اگر اعتصاب طولانی شد چه خواهد شد، گفت: سرویس های رایگان تا عادی شدن اوضاع ادامه خواهد یافت و در صورت لزوم تعداد مینی بوس ها را افزایش خواهیم داد.

[ شنبه دوم بهمن 1389 ] [ 16:22 ] [ بهنام شریفی ]
 
   بمناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی گروه هنری انتظار نمایش تأتر روایت خون در سالن کتابخانه شهید مطهری به روی صحنه خواهد بود.

   این تئاتر روایتی نو از حادثه کربلا و کاروان اهل بیت از اول محرم تا اربعین حسینی را به نمایش خواهد گذاشت.

   این تئاتر به کارگردانی جاسم علیپوریان تهیه شده و دوشنبه ساعت ۸ شب بروی صحنه خواهد رفت

[ شنبه دوم بهمن 1389 ] [ 16:21 ] [ بهنام شریفی ]
 
   دانش آموزان رامشیری و بالأخص دختران این روزها در معرض کیف قاپان قرار گرفته اند. اینگونه جرایم که تا چند وقت پیش در شهرستان رامشیر بسیار کم و تا حد صفر بود در چند روز اخیر افزایش یافته است.با توجه به احتمال گسترش این جرم و باب شدن آن، از نیروهای پرتلاش انتظامی شهرستان رامشیر مصرانه درخواست داریم تا ضمن پیشگیری از وقوع چنین جرم هایی، متخلفان را بشدت مجازات نمایند.
[ شنبه دوم بهمن 1389 ] [ 16:19 ] [ بهنام شریفی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بهنام شریفی
از استان خوزستان
شهرستان رامشیر
21 ساله
به رامشیر بی درد سر خوش آمدید

ما رااز نقطه نظرات خودتان بی نصیب نفرمایید/

مدیریت رامشیر بی درد سر